Adolf Liebscher - Z jihu

Olej na kartonu. 16x24 cm. Signováno vlevo dole A. Liebscher. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1857, Praha - 1919, Potštejn

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

38949. Z jihu
Dražba ukončena:12.12.2019 21:51:48
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč