Adolf Träger - U statku

Olej na plátně, 74x84 cm. Signováno vlevo dole Adf. Träger. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1888 - 1965
Narodil se v Českých Budějovicích. Studoval v Praze AVU u prof. Roubalíka, Bukovance a Schwaigera. Podnikl řadu cest do cizích zemí, byl v Dalmácii, Německu, Itálii, Maďarsku a pobýval i Paříži, Vídni a Berlíně. Ve své volné tvorbě se zpočátku věnoval figurální malbě, později převládlo krajinářství a maloval i zátiší s květinami. Vytvořil řadu městských vedut.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč.

29637. U statku
Dražba ukončena:27.03.2019 21:27:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč