Adolf Wenig - Konvolut 2 akvarelů

Nejdelší strana: 115 cm

Akvarely, 30x110 cm. Signovány A. Wenig. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1912-1980
Narodil se v Praze. Studoval pražkou AVU u prof. Obrovského a Šimona. Ve své tvorbě se věnoval malbě, ilustracím, grafice, ale také scénografii a kostýmnímu výtvarnictví. Vedl výpravu ve Vinohradském divadle a v Městských divadlech pražských. Jeho díla jsou ve sbírkách ND, Muzea Hl.m. Prahy, pražského Divadelního ústavu, v Jihočeské Alšově galerii atd.

vydraženo velký formát
Adolf Wenig
100190. Konvolut 2 akvarelů
Dražba ukončena:06.08.2023 21:26:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč