Vlastimil Zábranský - Dívka

Kombinovaná technika, 40x30 cm, signováno dole uprostřed Zábranský, rám, zaskleno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1936 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

7352. Dívka
Dražba ukončena:26.01.2017 22:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč