Adolfo Cipriani - Busta dívky

Busta výška 19cm.
Signováno zezadu A.Cipriani.

Pozn.: Busta mírně poškozena.

Adolfo Cipriani
39870. Busta dívky
Dražba ukončena:29.01.2020 21:20:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč