Adriena Šimotová - Bez názvu

Litografie 103/125, 85x53 cm, signováno vpravo dole s věnováním Adriena Šimotová 81, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1926 - 2014
Narodila se v Praze. Studovala pražskou UMPRUM u prof. Kaplického. Ve své tvorbě vytvářela nové techniky a postupy, při nichž zpracovávala papír a textil. Její díla jsou zastoupena v galeriích u nás i ve světě ve sbírkách např. v Tokiu, Washingtonu, Paříži, Stockholmu. Jejím manželem byl malíř, ilustrátor a grafik Jiří John.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 500 000 Kč

10475. Bez názvu
Dražba ukončena:31.05.2017 19:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč