Afrika počátek 20. století - Toulec se šípy na rybolov

Kožený toulec, délka toulce: 52 cm. délka šípů cca. 68 cm (11ks, bambus).

Pozn.: Poškozeno.

Afrika počátek 20. století
68321. Toulec se šípy na rybolov
Dražba ukončena:11.11.2021 22:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč