Al. Holík - Zima v naší dědince

Olej na kartonu, 35x65 cm. Signováno vpravo dole hůře čitelně Al. Holík 1962. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

24984. Zima v naší dědince
Dražba ukončena:28.11.2018 20:24:13
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 300 Kč