Al. Holík - Zima v naší dědince

Olej na kartonu, 35x65 cm. Signováno vpravo dole Al. Holík 1962. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

47340. Zima v naší dědince
Dražba ukončena:29.07.2020 22:07:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč