Alberto Giacometti

39189. Nu dans l'atelier I

popis: Litografie, 33x24 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

dražba ukončena: 15.01.2020 19:45:09

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč