Albín Brunovský, Jiří Trnka - Konvolut 2 grafických listů

1x lept, 1x litografie, 10x8 cm a 4,5x3 cm. Signovány Brunovský a Trnka. Volné listy.

Albín Brunovský, Jiří Trnka
56955. Konvolut 2 grafických listů
Dražba ukončena:18.03.2021 19:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč