Albín Brunovský - Ucho

Litografie, 22,5x16,5 cm, signováno dole uprostřed A. Brunovský 1970, rám, pasparta, zaskleno.

1935, Zohor - 1997, Bratislava
Žák VŠVU (prof. V. Hložník). V letech 1967-1990 byl vedoucím ateliéru knižní tvorby. Patří k nejznámějším slovenským grafikům a ilustrátorům. Autor návrhů bankovek i rozměrných obrazů. Jeho díla jsou v majetku významných institucí a sběratelů (Albertina, Washington, Národní galerie...).

6284. Ucho
Dražba ukončena:27.10.2016 22:02:44
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč