Albín Lhota - Cestou k domovu

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 26x40 cm. Signováno vpravo dole A. Lhota. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1847 - 1889
Narodil se v Kunraticích. Jeho strýcem byl Antonín Lhota, profesor pražské akademie. Studoval AVU v Praze a Výmaru. Studijní cestu podnikl do Paříže. Zemřel v chudobě a zapomnění.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč.

Albín Lhota
52839. Cestou k domovu
Dražba ukončena:25.11.2020 21:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč