Albín Lhota

39782. Za vsí u rybníka

popis: Olej na dřevě. 20x30 cm. Signováno vpravo dole Albín Lhota. Rám, sklo.

pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

zbývá: 3 dnů, 11 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:33:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 400 Kč