Albín Lhota

39782. Za vsí u rybníka

popis: Olej na dřevě. 20x30 cm. Signováno vpravo dole Albín Lhota. Rám, sklo.

pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

dražba ukončena: 29.01.2020 19:44:18

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 14 000 Kč