Aleksei Vasiljevič Hanzen - Moře

Olej na plátně fixováném na kartonu, 42x69 cm. Signováno vpravo dole A. Hanzen. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1876, Oděsa - 1937, Dubrovník

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 570 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
78946. Moře
Dražba ukončena:29.06.2022 22:10:02
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:43 000 Kč