Aleksei von Hanzen

10555. Pobřežní skaliska

popis: Olej na plátně, 100x130 cm, signováno vpravo dole A. Hanzen, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Vzadu signováno a datováno 1930. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem a specifikována tímto komentářem: "Dřívějším neodborným restaurátorským zásahem byly barvy v pravém dolním rohu mírně poškozeny. Signatura částečně zvýrazněna."

dražba ukončena: 31.05.2017 20:51:00

vyvolávací cena: 5 000 Kč

vydraženo za: 140 000 Kč