Alena Antonová - Loudivé oči

Kombinovaná technika, 19x13 cm. Signováno uprostřed A. Antonová 91. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1930-2021
Malířka, grafička. Vystudovala Státní odbornou školu keramickou v Bechyni, Státní grafickou školu v Praze a VŠUP v Praze pod vedením prof. Filly. Její tvorba navazuje na syntetický kubismus. Vystavovala doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

307010. Loudivé oči
Dražba ukončena:20.12.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 20.12.2020 15:26:31 7970