Alena Čermáková - Magnolie

Kombinovaná technika, 50x70 cm. Signováno vpravo dole A. Čermáková 1962. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1926 - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

35467. Magnolie
Dražba ukončena:26.09.2019 22:39:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč