Alena Čermáková - Portrét ženy

Olej na kartonu. 46x33 cm. Signováno vlevo dole Alena Čermáková 1946. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1926 - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

40136. Portrét ženy
Dražba ukončena:30.01.2020 21:27:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.01.2020 19:32:42 5355