Alena Čermáková - Soubor 2 prací Aleny Čermákové

Oleje na sololitu, 61x41 a 61x37cm. 1 signováno Alena Čermáková.

Pozn.: Nerámovány. 1x malba poškozena.

o autorovi: 1926 - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

301879. Soubor 2 prací Aleny Čermákové
Dražba ukončena:03.11.2019 20:05:05
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč