Alena Čermáková - Svačina

Olej na sololitu, 50x70 cm, signováno vlevo dole A. Čermáková, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1926 - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

17359. Svačina
Dražba ukončena:28.03.2018 22:11:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč