Alena Čermáková - Zátiši s květinou, ovocem a košíkem

Olej na kartonu, 80x62 cm. Signováno vpravo nahoře Alena Čermáková 90. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1926 - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

47331. Zátiši s květinou, ovocem a košíkem
Dražba ukončena:29.07.2020 22:15:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč