Aleš Černý - Mladé hospodyně na návsi

Olej na sololitu, 57x46 cm, signováno vpravo nahoře Aleš Černý 58, rám.

o autorovi: (10. listopadu 1920 Brno – 29. března 1984 Brno)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč.

12371. Mladé hospodyně na návsi
Dražba ukončena:20.09.2017 20:57:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč