Aleš Černý - Zátiší s melounem a skleničkou

Kombinovaná technika, 24x37 cm. Signováno vlevo uprostřed Černý 62. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: (10. listopadu 1920 Brno – 29. března 1984 Brno)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč.

84880. Zátiší s melounem a skleničkou
Dražba ukončena:09.10.2022 21:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 09.10.2022 20:56:42 11046
500 Kč 06.10.2022 1:08:09 1171