Olej na dřevě, 80x60 cm. Signováno vlevo dole Krejča 97.
o autorovi: Narodil se v Praze roku 1941. Vystudoval UMPRUM u prof. Muziky. Ve své tvorbě se věnuje převážně grafice. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč