Aleš Krejča - Bájný motiv

Olej na dřevě, 80x60 cm. Signováno vlevo dole Krejča 97.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1941. Vystudoval UMPRUM u prof. Muziky. Ve své tvorbě se věnuje převážně grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

Aleš Krejča
20143. Bájný motiv
Dražba ukončena:30.05.2018 18:22:43
Vyvolávací cena:1 600 Kč
vydraženo za:10 000 Kč