Olej na plátně, 40x40 cm. Signováno vpravo dole A. Krejča 09. Nerámováno.
Pozn.: Malba mírně poškozena.
o autorovi: Narodil se v Praze roku 1941. Vystudoval UMPRUM u prof. Muziky. Ve své tvorbě se věnuje převážně grafice.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč