Aleš Krejča - Labyrint

Olej na plátně, 40x40 cm. Signováno vpravo dole A. Krejča 09. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1941. Vystudoval UMPRUM u prof. Muziky. Ve své tvorbě se věnuje převážně grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

Aleš Krejča
36712. Labyrint
Dražba ukončena:31.10.2019 19:57:02
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 400 Kč