Aleš Lamr - Kámen úhelný

Litografie, 43x32 cm, signováno vpravo dole A. Lamr 90, rám, plexisklo.

1943, Olomouc
Žák SUPŠ v Brně (1960-1964; prof. J.A. Šálek). Malíř, grafik, sochař i keramik. Designér i tvůrce akčního umění. Motivy čerpá z městského prostředí, moderních vizuálních médii, komiksových seriálů i reklamních poutačů. Je řazen k představitelům české figurální grotesky.

4419. Kámen úhelný
Dražba ukončena:30.03.2016 18:21:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč