Aleš Lamr - Jákobova studna

Litografie, 55x70 cm. Signováno vpravo dole A. Lamr 92. Číslováno 33/90. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

66741. Jákobova studna
Dražba ukončena:14.10.2021 21:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč