Aleš Lamr - Jistým krokem

Litografie, 30x42 cm. Signováno vpravo dole Lamr. Volný list.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

24647. Jistým krokem
Dražba ukončena:15.11.2018 21:34:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 500 Kč