Aleš Lamr

52307. Kolem dokola leží klamavé sny

popis: Litografie, 30x42 cm. Signováno vpravo nahoře A. Lamr 83. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

dražba ukončena: 11.11.2020 20:54:23

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč