Aleš Lamr - Potom kvapila do paláce spánku

Barevná litografie, 30x42 cm. Signováno vpravo nahoře tužkou A. Lamr 83. Limitovaná edice 73/100. Volný list.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

55495. Potom kvapila do paláce spánku
Dražba ukončena:14.01.2021 22:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč