Aleš Lamr - Úzká brána

Barevná litografie, 70x54 cm, 22/100, signováno vpravo dole A. Lamr 92, volný list.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

24205. Úzká brána
Dražba ukončena:14.11.2018 18:34:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč