Aleš Lamr - Úzká brána

Litografie, 70x54 cm. Signováno vpravo dole tužkou A. Lamr. 92. Číslováno 75/100. Rám, sklo.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

63006. Úzká brána
Dražba ukončena:12.08.2021 20:54:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč