Aleš Lamr - Závratná krajina

Akvarel, 59x41 cm. Signováno vpravo dole A. Lamr 89. Rám, sklo.

o autorovi: 1943, Olomouc

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

37357. Závratná krajina
Dražba ukončena:14.11.2019 19:10:15
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 000 Kč