Aleša Vaic - Jan Sladký Kozina

Suchá jehla, 38x22 cm. Signováno tužkou vpravo dole Aleša Vaic. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1920 – 2009
Kreslíř, grafik. Studoval malířství soukromě u svého otce, grafika a malíře Josefa Vaice. Věnoval se portrétní kresbě a malbě. Náměty jeho tvorby byly i pražské motivy, zátiší, divadelní a myslivecká tématika, exlibris. Vytvořil portréty vědců a hudebních skladatelů.

86946. Jan Sladký Kozina
Dražba ukončena:07.12.2022 20:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 19.11.2022 16:14:22 9420