František Max - Karlův most

Olej na kartonu, 45x33 cm, signováno vpravo dole F. Max, rám, zaskleno.

1895, Libáň - 1969

Pozn.: Současná majitelka obdržela obraz přímo od autora.

4482. Karlův most
Dražba ukončena:25.05.2016 18:29:56
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč