Alexander J. Pelíšek - Havlíčkův Brod

Olej na plátně, 90x95 cm, signováno vpravo dole Alex J. Pelíšek, rám.

1889, Kutná Hora - 1919, Královské Vinohrady
Soukromě studoval u malíře Františka Vavřiny. Žák AVU v Praze. Maloval veduty z českých měst.

Pozn.: Rám poškozen. Malba odborně restaurována.

3375. Havlíčkův Brod
Dražba ukončena:26.11.2015 20:33:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč