Alexander J. Pelíšek - Žatecká ulička

Olej na kartonu, 49x37 cm, signováno vpravo dole Alex. Pelíšek, rám, zaskleno.

1889, Kutná Hora - 1919, Královské Vinohrady
Soukromě studoval u malíře Františka Vavřiny. Žák AVU v Praze. Maloval veduty z českých měst.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3863. Žatecká ulička
Dražba ukončena:28.01.2016 21:21:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč