Alexander J. Pelíšek - Jiřská ulice na Pražském hradě

Olej na kartonu, 52x39 cm. Signováno vpravo dole Alex J. Pelíšek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: 1889, Kutná Hora - 1919, Královské Vinohrady

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

104639. Jiřská ulice na Pražském hradě
Dražba ukončena:22.10.2023 20:28:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč