Alexander J. Pelíšek - Karlův most

Olej na kartonu, 70x90 cm, signováno vlevo dole Pelíšek, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1889, Kutná Hora - 1919, Královské Vinohrady

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

14785. Karlův most
Dražba ukončena:30.11.2017 18:41:44
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč