Alexander J. Pelíšek - Kostel sv. Vojtěcha

Akvarel, 29x39 cm. Signováno vpravo dole Alex J. Pelíšek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1889, Kutná Hora - 1919, Královské Vinohrady

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

104744. Kostel sv. Vojtěcha
Dražba ukončena:22.10.2023 20:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč