Alexander J. Pelíšek - Mostecká věž

Olej na kartonu, 59x50 cm. Signováno vpravo dole Alex J. Pelíšek. Rámováno.

o autorovi: 1889, Kutná Hora - 1919, Královské Vinohrady

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

52967. Mostecká věž
Dražba ukončena:26.11.2020 21:05:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč