Alexander J. Pelíšek

52967. Mostecká věž

popis: Olej na kartonu, 59x50 cm. Signováno vpravo dole Alex J. Pelíšek. Rámováno.

o autorovi: 1889, Kutná Hora - 1919, Královské Vinohrady
Soukromě studoval u malíře Františka Vavřiny. Žák AVU v Praze. Maloval veduty z českých měst.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

dražba ukončena: 26.11.2020 21:05:01

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč