Alexander J. Pelíšek - Náměstíčko

Olej na plátně, 70x76 cm. Signováno vlevo dole Alex. J. Pelíšek. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1889, Kutná Hora - 1919, Královské Vinohrady

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

32772. Náměstíčko
Dražba ukončena:30.05.2019 22:36:12
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč