Alexander J. Pelíšek - Nové zámecké schody

Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vlevo dole Alex J. Pelíšek. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1889, Kutná Hora - 1919, Královské Vinohrady

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

21353. Nové zámecké schody
Dražba ukončena:27.06.2018 22:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč