Alexander J. Pelíšek - Podvečer v Praze

Olej na kartonu. 50x60 cm. Signováno vpravo dole Alex J. Pelíšek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton mírně zlvněn.

o autorovi: 1889, Kutná Hora - 1919, Královské Vinohrady

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

41152. Podvečer v Praze
Dražba ukončena:27.02.2020 22:10:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč