Alexander J. Pelíšek - Pohled na chrám sv. Mikuláše

Olej na kartonu, 77x96 cm, signováno vpravo dole Alexandr Pelíšek, rám.

Pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: 1889, Kutná Hora - 1919, Královské Vinohrady

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

7248. Pohled na chrám sv. Mikuláše
Dražba ukončena:26.01.2017 20:31:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:8 000 Kč