Alexander J. Pelíšek - Pražský podvečer

Signováno vpravo dole Alex J. Pelíšek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889, Kutná Hora - 1919, Královské Vinohrady

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

302486. Pražský podvečer
Dražba ukončena:03.12.2019 20:48:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:15 000 Kč