Alexander J. Pelíšek - U Karlova mostu

Olej na kartonu, 35x48 cm. Signováno vlevo dole Alex. J. Pelíšek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: 1889, Kutná Hora - 1919, Královské Vinohrady

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

83455. U Karlova mostu
Dražba ukončena:04.09.2022 20:13:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč