Alexander J. Pelíšek - Vesnické stavení

Olej na kartonu, 30x46 cm. Signováno vpravo dole Alex J. Pelíšek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889, Kutná Hora - 1919, Královské Vinohrady

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

303224. Vesnické stavení
Dražba ukončena:17.01.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč