Alexander J. Pelíšek - Zlatá ulička u Daliborky na Hradčanech

Olej na plátně, 41x60 cm. Signováno vpravo dole Alex. J. Pelíšek 1911. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1889, Kutná Hora - 1919, Královské Vinohrady

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

23958. Zlatá ulička u Daliborky na Hradčanech
Dražba ukončena:01.11.2018 21:17:30
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč